Inzercia / Auto

Ford F250 Truck- Texas Edition
31.300,-€
Celé Slovensko
16.06.2017

Topovať môj inzerát
Ford F250 Truck- Texas Edition
Zdielať na facebooku Vymazať môj inzerát
Ford F250 Truck- Texas Edition

Ford F250 Truck- Texas Edition

Ford F 250 - diesel- pick up US Prodám špičkový vůz na práci i do divadla. r.v.10/ 2008, 180 000 km, ABS, alarm, airbagy, automatická klimatizace, aut. převodovka, aut. zabrzdění v kopci, rádio, CD měnič 6x, centrál na d. o., dělená zadní sedadla, el. okna, el. sklopná a...Kategória Auto portálu Topuj.sk

Keby bol svet ideálny, alebo by sme sa tomuto stavu aspoň trochu blížili, všetci by sme si mohli dovoliť kúpiť autá priamo z továrne, kde ich vyrábajú. Realita je však trochu iná. Nie každý si môže dovoliť kúpiť nové auto a potom ho následne aj financovať. Mnoho ľudí musí robiť kompromisy. Jedným z takýchto kompromisov sú aj jazdené autá. Obetujeme tu novotu za priaznivejšiu cenu.

Auto je dnes vecou, bez ktorej sa dá zaobísť len veľmi ťažko. Naša spoločnosť pre úspešný a jednoduchý život auto jednoducho vyžaduje. Či sa už jedná o dochádzanie do práce, alebo nákupy, s autom je to vždy jednoduchšie a rýchlejšie. Auto však nemusí byť limuzína za desiatky tisíc eur. Auto by malo v prvom rade plniť svoj základný účel – malo by nájsť prepraviť z bodu A do bodu B v krátkom čase. A samozrejme všetko by malo prebehnúť v žiadanom pohodlí. Na to, aby sme dosiahli všetky tieto podmienky, naozaj nepotrebujeme minúť veľa peňazí.

Inzeráty z kategórie Auto na Topuj.sk sú toho jasným dôkazom. Audi, Peugeot, Nissan, Škoda, Mazda či Mercedes? Kategória Auto na inzertnom portáli Topuj.sk ponúka ďaleko viac. Autá všetkých týchto značiek môžete vďaka Topuj.sk kúpiť za veľmi priaznivé ceny. Chystáte sa kúpiť jazdené vozidlo? Hľadajte na Topuj.sk. Tento inzertný portál vám ponúka kvalitné inzeráty s fotografiami a popismi. Na kvalite inzerátov si na Topuj.sk dávame naozaj záležať, pretože vieme, že iba takéto inzeráty prinášajú ľuďom úžitok.

Inzertný portál Topuj.sk môžu využiť aj všetci predajcovia starších áut, ktorí majú záujem predostrieť svoju ponuku širokej skupine ľudí. A navyše, na Topuj.sk máte možnosť dostať svoj inzerát pred všetky ostatné. Takto môžete byť na prvej strane, na očiach každého návštevníka Topuj.sk. Stačí „topovať“ inzerát zaslaním sms správy alebo kúpou kreditu.